URZĄD MIEJSKI SĘDZISZÓW
bip.gov.pl
Zarządzenie Nr 37/2004
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla prowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 13 czerwca 2004 roku

Zarządzenie Nr 37/04

Burmistrza Sędziszowa

z dnia 18 maja 2004 roku

 

 

 

w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych dla prowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 13 czerwca 2004 roku.

 

 

Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 roku – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz.219) w związku z art. 48 ust. 1 – 4 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 roku – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46,
poz. 499 z późn. zm.) zarządzam, co następuje:

 

ŧ 1.

Dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 13 czerwca 2004 roku, powołuję składy Obwodowych Komisji Wyborczych w stałych obwodach głosowania na terenie gminy Sędziszów, jak niżej:

 

 

 

1)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej         w Krzcięcicach:

 

 

1.

Aneta Olesińska

-

Łowinia

 

 

2.

Jacek Będkowski

-

Krzcięcice

 

 

3.

Bogusława Kornobis

-

Krzcięcice

 

 

4.

Maria Wach

-

Krzelów

 

 

5.

Edyta Krowicka

-

Sędziszów

 

 

6.

Robert Rydzek

-

Sędziszów

 

 

7.

Aneta Wydrzyńska

-

Borszowice

 

 

8.

Janina Błasiak

-

Boleścice

 

 

9.

Agnieszka Gacek

-

Sędziszów

 

 

10.

Tadeusz Latkowski

-

Sędziszów

 

 

11.

Małgorzata Zieleniec

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

2)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej         w Pawłowicach:

 

 

1.

Robert Gładki

-

Łowinia

 

 

2.

Tadeusz Stradomski

-

Pawłowice

 

 

3.

January Ejsmond

-

Sędziszów

 

 

4.

Artur Karnia

-

Krzelów

 

 

5.

Grażyna Pawlikowska

-

Sędziszów

 

 

6.

Zofia Witek

-

Sędziszów

 

 

7.

Anna Walencik

-

Gniewięcin

 

 

8.

Anna Stefańczyk

-

Łowinia

 

 

9.

Kinga Kęcka

-

Sędziszów

 

 

10.

Ryszard Piątek

-

Sędziszów

 

 

11.

Teresa Matelska

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

3)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w  Remizie OSP ul. Jędrzejowska 10 Sędziszów:

 

 

1.

Urszula Baniak

-

Łowinia

 

 

2.

Paweł Kosiński

-

Sędziszów

 

 

3.

Hanna Kozendra

-

Sędziszów

 

 

4.

Jolanta Stawiarz

-

Krzelów

 

 

5.

Stanisława Adamus

-

Sędziszów

 

 

6.

Jolanta  Habior

-

Sędziszów

 

 

7.

Agnieszka Kot

-

Sędziszów

 

 

8.

Józef Andrzej Swałdek

-

Sędziszów

 

 

9.

Monika Koniarz

-

Sędziszów

 

 

10.

Maria Gula

-

Sędziszów

 

 

11.

Stefan Surówka

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

4)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Przedszkolu Samorządowym, Osiedle Na Skarpie 8, w Sędziszowie:

 

 

1.

Edyta Gładka

-

Łowinia

 

 

2.

Stanisław Kwiecień

-

Sędziszów

 

 

3.

Grażyna Nowak

-

Sędziszów

 

 

4.

Elżbieta Strzelec

-

Sędziszów

 

 

5.

Magdalena Adamus

-

Sędziszów

 

 

6.

Bożena Szwarc

-

Sędziszów

 

 

7.

Paulina Chatys

-

Sędziszów

 

 

8.

Agnieszka Kubicka

-

Sędziszów

 

 

9.

Barbara Mucha

-

Sędziszów

 

 

10.

Marian Rokicki

-

Piła

 

 

11.

Barbara Doniewska

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

5)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w Domu Kultury                 ul. Dworcowa 26 w Sędziszowie:

 

 

1.

Jacek Gładki

-

Łowinia

 

 

2.

Bogusław Zimoląg

-

Sędziszów

 

 

3.

Ewa Trela

-

Sędziszów

 

 

4.

Maria Ogórek

-

Sędziszów

 

 

5.

Leon Adamus

-

Sędziszów

 

 

6.

Ewa Koś

-

Sędziszów

 

 

7.

Jadwiga Chatys

-

Sędziszów

 

 

8.

Konrad Swałdek

-

Sędziszów

 

 

9.

Paweł Baran

-

Borszowice

 

 

10.

Krystyna Galant

-

Sędziszów

 

 

11.

Maria Porębska

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

6)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Remizie OSP Gniewięcinie:

 

 

1.

Mariola Molus

-

Łowinia

 

 

2.

Stanisław Łataś

-

Sędziszów

 

 

3.

Wioletta Kowalska

-

Sędziszów

 

 

4.

Iwona Strączek

-

Sędziszów

 

 

5.

Barbara Moś

-

Sędziszów

 

 

6.

Bożena Kornobis

-

Sędziszów

 

 

7.

Marta Nowakowska

-

Gniewięcin

 

 

8.

Albert Różycki

-

Boleścice

 

 

9.

Hubert Zbroński

-

Pawłowice

 

 

10.

Justyna Otwinowska

-

Gniewięcin

 

 

11.

Krystyna Stachnik

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

7)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Szkole Podstawowej         w Tarnawie:

 

 

1.

Jacek Jędrzejczyk

-

Łowinia

 

 

2.

Benedykt Walocha

-

Sędziszów

 

 

3.

Małgorzata Musiał

-

Sędziszów

 

 

4.

Krystyna Krawiec

-

Krzelów

 

 

5.

Bogusław Lipiec

-

Krzelów

 

 

6.

Ewelina Jachimowska

-

Swaryszów

 

 

7.

Wioletta Strasz

-

Szałas

 

 

8.

Agnieszka Wachowicz

-

Tarnawa

 

 

9.

Łukasz Opałka

-

Sędziszów

 

 

10.

Roman Stachowicz

-

Sędziszów

 

 

11.

Anna Włodarczyk

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

8)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w Szkole Podstawowej         w Mstyczowie:

 

 

1.

Katarzyna Budyłowska

-

Łowinia

 

 

2.

Grzegorz Grzywnowicz

-

Gniewięcin

 

 

3.

Mariusz Saska

-

Sędziszów

 

 

4.

Maria Jaskurzyńska

-

Sędziszów

 

 

5.

Janina Kiernicka

-

Szałas

 

 

6.

Iwona Nowak

-

Mstyczów

 

 

7.

Edyta Rosół

-

Zielonki

 

 

8.

Renata Płatek

-

Krzelów

 

 

9.

Beata Pajęcka

-

Sędziszów

 

 

10.

Lucjan Kowal

-

Klimontówek

 

 

11.

Marek Rokicki

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

9)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w Szkole Podstawowej         w Klimontowie:

 

 

1.

Tomasz Wojsław

-

Sędziszów

 

 

2.

Arkadiusz Chyla

-

Sędziszów

 

 

3.

Dorota Chuptyś

-

Sędziszów

 

 

4.

Zofia Zaława

-

Sędziszów

 

 

5.

Krzysztof Moś

-

Sędziszów

 

 

6.

Przemysław Pacholec

-

Sędziszów

 

 

7.

Aneta Jaros

-

Gniewięcin

 

 

8.

Czesława Wawrzyło

-

Sędziszów

 

 

9.

Maria Bróg

-

Mstyczów

 

 

10.

Wiesław Grabek

-

Klimontów

 

 

11.

Adam Płaziński

-

wskazanie burmistrza

 

 

 

10)

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Remizie OSP                  w Borszowicach:

 

 

1.

Wioletta Barczyk

-

Pawłowice

 

 

2.

Piotr Krempic

-

Sędziszów

 

 

3.

Helena Wydrzyńska

-

Borszowice

 

 

4.

Grażyna Jędrzejczyk

-

Sędziszów

 

 

5.

Anna Osińska

-

Sędziszów

 

 

6.

Ewa Gryń

-

Sędziszów

 

 

7.

Ewa Ślęzak

-

Sędziszów

 

 

8.

Zbigniew Błasiak

-

Boleścice

 

 

9.

Jacek Fugat

-

Łowinia

 

 

10.

Anna Gajos

-

Sędziszów

 

 

11.

Barbara Hudyka

-

wskazanie burmistrza

 

 

ŧ 2.

Zarządzenie niniejsze podlega:

-         przekazaniu do Komisarza Wyborczego w Kielcach I,

-         wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu do wiadomości mieszkańców gminy.

 

 

ŧ 3.

Zarządzenie ma moc obowiązywania z dniem podpisania.

 

Burmistrz Sędziszowa

mgr inż. Wacław Szarek

 

powrot
Podmiot publikującyUrząd Miejski Sędziszów
WytworzyłAdmin Administrator - Administrator2004-06-16
Publikujący -
Urząd Miejski Sędziszów
Urząd Miejski Sędziszów, ul. Dworcowa 20, 28-340 Sędziszów , tel. (041) 381 11 27 , e-mail: krzysztof@sedziszow.pl
Wygenerowano: 09 grudnia 2021r. 12:22:36
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.