XML
Upoważnienia cofnięte lub utraciły moc prawną

 

  1. Alicja Lisowska - Skarbnik Gminy - wygaśnięcie 30.05.2006 roku w związku z przejściem na emeryturę,
  2. Jerzy Muszyński - Inspektor ds. budownictwa - cofnięto 31 grudnia 2003 roku,
  3. Marek Rokicki - Inspektor ds. budownictwa - cofnięto 31 grudnia 2003 roku,
  4. Krzysztof Chmaruk - Naczelnik Wydziału BRI - cofnięto 01 grudnia 2010 roku,
  5. Stefan Surówka - Inspektor ds. Gospodarki Gruntami, - cofnięto 31 grudnia 2004 roku,
  6. Anna Włodarczyk - Inspektor ds. Ochrony Środowiska i Działalności  Gospodarczej  - cofnięto 14 grudnia 2006 roku,
  7. Halina Barska - Naczelnik Wydziału RDG,
  8. Elżbieta Nidzińska - Zastępca Naczelnika Wydziału OSO,
  9. Krystyna Stachnik - Zastępca Naczelnika Wydziału ORK.
Podmiot publikującyUrząd Miejski Sędziszów
WytworzyłEwa Kubas-Samociuk - Sekretarz Gminy2013-04-03
Publikujący Krzysztof Malec - Starszy Informatyk 2013-04-03 08:34
Modyfikacja Marceli Lipiec - Zastępca Kierownika USC 2017-01-02 15:05